Tak, panie kochają książki o miłości. Nie można powiedzieć, że innych książek nie kochają. Wręcz przeciwnie. Panie kochają nawet thrillery, które sprawiają, że skóra cierpnie na samą myśl. Tylko, że książki o miłości zawsze zajmują ciepłe miejsce w ich sercu. Chociaż czasem kobiety nie chcą się do tego przyznać. Najważniejsze, żeby panie czytały, ponieważ dzięki temu można zrelaksować się w bardzo przyjemny sposób. Jeżeli ktoś chciałby przeczytać fajne książki o miłości, to K.N.Haner ma coś ciekawego do zaproponowania. Seria “Efekt Erica” cieszy się dużym zainteresowaniem. W jej skład wchodzi “Dziedziczka” oraz Wyższe sfery ze sklepu internetowego taniaksiazka.pl.

“Dziedziczka”

Megan Donell właściwie nie musiałaby robić już w życiu nic. Kiedy przyjdzie na to pora, na jej koncie pojawią się wielkie miliony. A to wszystko za sprawą jej ojca, który jest właścicielem ogromnego majątku. Nie jedna osoba zazdrości Megan tego, że może prowadzić tak ustawione życie. Nie ukrywajmy, ale chyba każdy zazdrościłby Megan tego. Tylko, że ona sama nie do końca zadowolona jest z tego faktu. Co więcej, dziewczyna kończy właśnie prestiżową szkołę kucharską i planuje zostać szefem kuchni. Dziewczyna wcale nie boi się ciężkiej pracy. Chce sama zbudować swoje imperium i wcale nie zamierza korzystać z pieniędzy swojego ojca. Jej plan udaje się jej nawet w całości realizować. Prawie. Do momentu aż na jej drodze nie staje tajemniczy Erick. Ten przystojniak jest w stanie sprawić, że dziewczyna ma chęć zmienić swoje plany. Tylko dla niego.

“Wyższe sfery”

Tak, Megan zakochała się na zabój i nic nie było w stanie tego zmienić. Zresztą ona tego nie chciała. Erick dawał jej wszystko, co tylko chciała. Pozwalał, że czuła się jak prawdziwa księżniczka. Tylko, że po serii fantastycznych wzlotów w ich związków nadszedł kryzys. Przez to, że Megan była dziedziczka wielomilionowej fortuny, wszyscy na bieżąco zaczęli obserwować jej związek. Dało się zauważyć, że pomiędzy Megan i Erickiem zaczęło dziać się coś bardzo złego. Sama Meg zaczęła zauważać, że mężczyzna ją oszukuje. W szczególności, że po raz kolejny stracił majątek. Na szczęście, dziewczyna nadal go kocha. Tylko, że na jaw zaczynają wychodzić kolejne sekrety, które główną bohaterką coraz bardziej zadziwiają. Do tego jeszcze zaczyna wtrącać się ojciec dziewczyny, który chce ją przeciągnąć na swoją stronę. Co w takim przypadku zrobi Megan? Czy uda jej się podjąć rozsądną decyzję? A co z marzeniami, które główna bohaterka chciała tak bardzo zrealizować?